Vinterdäck Goodyear
 • Vinterdäck Goodyear testat totalt 22x
 • Genomsnittliga placeringen av däcket Goodyear i tester av vinterdäck är 4.182
 • Översikt över de bästa vinterdäck för året 2014 Besök sidan Vinterdäck.
 • Goodyear UltraGrip 7+

  Goodyear UltraGrip 8

  Goodyear UltraGrip 8 Performance

  Goodyear UltraGrip 9

  Goodyear UltraGrip Performance Gen-1

  Goodyear UltraGrip Performance SUV Gen-1

  Goodyear UltraGrip SUV

  Goodyear Vector 4Seasons 2

  Goodyear Vector 4Seasons(celoroční)


  Vinterdäck Goodyear

  Goodyear UltraGrip 7+

  Zimní pneumatiky UltraGrip 7 Plus z dílny gumárenského giganta Goodyear jsou určeny pro osobní vozy. Pneumatiky nabízejí výjimečnou kontrolu nad vozem v nepříznivých zimních podmínkách. Optimální přilnavost na suchu, mokru i sněhu je zajištěna díky trojrozměrným lamelám a inovativní směsi gumy. To v kombinaci s nebývale krátkou brzdnou drahou na sněhu dělají z UltraGrip 7 Plus mimořádně bezpečnou zimní pneumatiku. Díky vyrovnaným jízdním vlastnostem na všech povrchách se tato pneumatika umístila na druhém místě v testu ADAC 2010.

  Goodyear UltraGrip 8

  Zimní pneumatika pro městské a kompaktní vozy Goodyear UltraGrip 8 patří mezi absolutní špičku v bezpečnosti jízdy na mokré či zasněžené vozovce. Díky vysoké hustotě lamel pneumatika disponuje optimální přilnavostí na zasněžené vozovce nebo náledí. Ohledně testování stojí za zmínku třetí místo v testu Autozeitung 2012 či druhé místo v testu ADAC 2011. Ve všech testech se ukazuje, že je pneumatika velmi bezpečná na všech typech povrchu.

  Goodyear UltraGrip 8 Performance

  Zimní pneumatiky Goodyear UltraGrip 8 Performance jsou určeny pro silné silniční a sportovní vozy. Široká styčná plocha pneumatik zajišťuje optimální přilnavost na sněhu a náledí a umožňuje bezpečnou jízdu ve vyšší rychlosti. V testech ADAC 2013 a Automotorsport 2013 se UltraGrip 8 Performance umístil na pátém místě. Ačkoliv se nejedná o vyloženě špatnou pneumatiku, na trhu jsou k dostání o něco lepší modely a Goodyear UltraGrip 8 Performance zkrátka mírně zaostává za nejlepšími zimními pneumatikami pro výkonná auta.

  Goodyear Vector 4Seasons

  Celoroční pneumatiky Goodyear Vector 4Seasons jsou určeny pro osobní vozy. Pneumatika je schopna přizpůsobit se jakýmkoliv klimatickým podmínkám. Ovšem fakt, že pneumatika není nijak specializována, jí snižuje kvalitu jízdních vlastností a řadí jí mezi horší průměr. Vlastností, kterou však může konkurovat nadprůměrným pneumatikám, je její vysoká odolnost vůči opotřebení. V testu ADAC 2010, ve kterém byla srovnávána se zimními pneumatikami se Goodyear Vector 4Seasons umístil až na osmém místě. Krom již zmíněné odolnosti vůči opotřebení pneumatika dokázala na porotce zapůsobit pouze jízdou na suchu a umístila se tak celkově až ve druhé půlce tabulky.  Vår genomsnittliga betyget: 16.818 ze 20 ()
  Medelbetyg dacktest.eu
  -->
  TOPlist